Zpráva Spolku přátel Smečna a širého okolí za r. 2014

V loňském roce spolek vyhlásil fotografickou soutěž ve třech kategoriích tj. ČLOVĚK, PŘÍRODA A KRAJINA a ARCHITEKTURA s tím, že fotografie by měly mít vztah ke Smečnu a jeho okolí. Fotografie zaslané v elektronické podobě byly od všech zúčastněných fotografů zajímavé a pěkné. Ukázky jiného pohledu na dění ve městě, na přírodu a architekturu. Po uzávěrce 30. září 2014 byly vybrány nejlepší fotografie.

V I. kategorii ČLOVĚK portrét dítěte o smečenské pouti od KRISTÝNY ŽÁKOVÉ.

V II. kategorii PŘÍRODA A KRAJINA stromy od KRISTÝNY KINDLOVÉ.

V III. kategorii ARCHITEKTURA pohled na smečenské věže kostela a zámku od KARLA BURIANA.

Všem oceněným blahopřejeme a věříme, že fotografování a zachycování zajímavých událostí bude stále jejich koníčkem. Vybrané fotografie jsou vystaveny na stránkách Spolku přátel Smečna a širého okolí (www.spolekpratelsmecna.estranky.cz).